نماد اعتماد

نماد اعتماد الکترونیکی

اعطای نماد اعتماد الكترونیكی برای وب‌سایت های تجاری با هدف قانونمند كردن و چارچوب دهی به فعالیت کسب و کارهای اینترنتی در حال انجام می باشد. نماد اعتماد الكترونیكی به شكل یك علامت در بالای سایت‌هایی كه از نظر قانونی فعالیت آنان مورد تائید است به نمایش در می آید. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص B2C خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

 

نماد رسانه

نشان ملی ثبت (رسانه های دیجیتال)

نشان ملی ثبت (رسانه) توسط مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر می گردد. این نشان تنها به وب سایت هایی که هویت حقوقی آنان تایید شده باشد و دارای مجوزهای قانونی مرتبط نیز باشند اعطا می گردد.
نماد و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال توسط مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر می گردد.


logo-samandehi
نماد اعتماد ترب

نماد اعتماد ترب به فروشگاه

این نماد اعتماد توسط ترب با تعد بسیار بالایی برای فروشگاه هایی که از سوی ترب تایید شده باشند اعطا میگردد و تمام فروشگاه هایی که این نماد را دارند موظف به رعایت قوانین و تعهدات قانونی به مشتری خواهند بود.نماد تاييد زرين پال

تایید وبسایت (توسط زرین پال)

کد تایید زرین پال، به منظور تایید وبسایت استفاده کننده از دروازه پرداخت به کار می‌رود. بر اساس قوانین استفاده از وبسرویس، تمامی وبسایت‌های استفاده کننده از درگاه پرداخت، می‌بایست لوگوی تایید زرین پال را داشته باشند.نماد تاييد کسب و اینترنتی

انجمن صنفی کارفرمایی فروشگاه های اینترنتی شهر تهران