ما که هستیم

نشانی وب‌سایت ما: http://dizoland.ir وhttp://dizoland.com 

کدامیک از اطلاعات شخصی را جمع آوری میکنیم و چرا

تمامی اطلاعاتی که هنگام ثبت نام و خرید وارد می شود تا قبل از ورود به درگاه بانگی وارد سایت می شود داخل پنل سایت و پنل کاربری هر کاربر برای خریدی امن و صحولت خرید کالا نگهداری می شوند و به هیچ عنوان به مجموعه های دیگر اعم از مجموعه های تبلیغاتی به اشتراک گذاشته نخواهد شد.

دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم، آدرس IP و رجیستر عامل کاربر مرورگر ثبت شده تا کمک به تشخیص هرزنامه شود.

یک رشته ناشناس ایجاد شده از آدرس ایمیل شما (همچنین هش نامیده می‌شود) ممکن است به سرویس Gravatar ارائه شود تا ببینید آیا از آن استفاده می‌کنید با خیر.  https://automattic.com/privacy/. پس از تأیید نظر شما، تصویر نمایه شما در متن نظر شما قابل مشاهده است.

رسانه

تمامی حق معنوی و مالی اطلاعات سایت متعلق به مجموعه دیزولند می باشد و کپی بدون ذکر منبع از اطلاعات نظرات کاربران و یا اطلاعات سایت مورد پیگرد قانونی قرار میگیرد.

فرم‌های تماس

داخل سایت صفخه ای به نام تماس با ما وجود دارد که میتونید در رابطه با هر موضوعی توسط راه ها و فرم های تماسی که وجود دارد با ما در ارتباط باشید.

کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید زمانی که نظر دیگری را ترک کنید. این کوکی‌ها یک سال طول خواهد کشید.

اگر از برگه ورود ما بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر شما انتخاب کنید ” به یاد داشته باشید من Me”، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است. بعد از یک روز منقضی می‌شود.

محتوای جاسازی‌شده از دیگر وب‌سایت‌ها

مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای تعبیه شده (مثلا ویدئوها، تصاویر، مقالات و غیره) می باشد. 

در صورت تایید نکردن شما کوکی ها میتوانند غیر فعال شوند. در صورت فعال بودن کوکی ها اطلاعات ورودی شما مثل صفحه ورود و نظرات ذخیره شده تا نیازی به وارد کردن مجدد آن نباشد. 

تجزیه و تحلیل

داخل سایت یک موردی وجود دارد با نام مقایسه محصول که می توانید از این بخش محصولاتی که می خواهید باهم مورد مقایسه قرار بدید.

اطلاعات شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم

تمامی اطلاعات شما محفوظ بوده و با هیچ مجموعه ای به اشتراک گذاشته نخواهد شد.

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

اگر یک نظر را ترک کنید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما می‌توانیم به جای برگزاری آنها در یک خط مؤثر، به طور خودکار هر نظر پیگیری را تصدیق و تأیید کنیم.

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند (اگر وجود داشته باشند)، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظرها را ترک کرده اید، می‌توانید درخواست دریافت یک فایل صادر شده از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می‌داریم، از جمله هر گونه داده‌ای که برای ما ارائه کرده اید. همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هر گونه اطلاعات شخصی که در مورد شما نگه داریم پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.

داده‌های شما را به کجا ارسال می‌کنیم

دیدگاه‌های بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص جفنگ خودکار بررسی شوند.

اطلاعات تماس شما

در صورت بودن مشکل در روند خرید محصولات و یا طبق درخواست شما کارشناسان نجموعه با شما تماس خواهند گرفت.

چگونه از اطلاعات شما حفاظت می‌کنیم

اطلاعات شما توسط کارشناسان امنیت سایت و افزونه های امنیتی مورد برسی می باشد تا از هر گونه افشای اطلاعات شما جلوگیری شده و امنیت اطلاعات شما حفظ شود.